Wybielanie zębów

katalog_urządzenia3Wybielanie zębów za pomocą urządzenia EA-05 polega na wykorzystywaniu zimnego, niebieskiego światła o częstotliwości pomiędzy 480 a 520 nanometrów, z gwarancją wyeliminowania szkodliwego światła podczerwonego i nadfioletowego. Podczas zabiegu nanosi się na całą powierzchnię 16-stu lub większej ilości zębów środek wybielający, składający się z nadtlenku wodoru oraz dwutlenku krzemu. Zabieg trwa zwykle 30 do 60 minut i jest całkowicie bezbolesny, bez ryzyka podrażnienia wrażliwych nerwów!

Efekt to piękny i biały uśmiech, już po pierwszym zabiegu!

Po zabiegu zaleca się odstawić papierosy, zaprzestać picia kawy, herbaty, napojów typu cola, czerwonego wina oraz picia i jedzenia innych substancji, które mają zdolności „koloryzujące” - czyli stosowanie tak zwanej "białej diety".

Jakie zalety ma wybielanie zębów tą metodą?

  • Urządzenie Beyond II wybiela zęby o kilka odcieni według skali VITA lecz zależy to od indywidualnych warunków. 
  • Jest bezkonkurencyjne w stosunku do innych metod wybielania zębów.
  • Daje nawet o 30% lepsze rezultaty niż wybielanie nocne.
  • To w 100% bezpieczna metoda (nie uszkadza szkliwa), jednak w niektórych przypadkach może pojawić się przejściowa nadwrażliwość

Przed właściwym zabiegiem wybielania umawiamy na wizyty konsultacyjne. Badamy między innymi czy nie ma osadu i kamienia, czy nie ma wypełnień oraz uzupełnień protetycznych.

Zęby pod osadem wybielą się nierównomiernie a wypełnienia i korony oraz mosty nie zmieniają koloru podczas wybielania. Sprawdzamy też oraz czy nie ma ubytków, oraz odsłoniętych korzeni zębów, ponieważ te miejscą moga być nadwrażliwe po zabiegu i wymagają wyleczenia wcześniej.